ייעול תהליכים עסקיים

משאבי אנוש

Doxi מייעלת באופן דרמטי את כל תהליכי קליטת עובדים. מחלקת משאבי אנוש שולחת לעובדים חדשים קישור לסמארטפון אשר פותח עמוד עם רשימה של כל הטפסים שהעובד נדרש למלא ולחתום, וזה יכול לבצע את התהליך בזמן ובמקום שמתאימים לו, בכל פלטפורמה.

 באמצעות תכונת ה SIDE BY SIDE, המערכת מאפשרת לראות את כל השדות של הטופס, מורכב ככל שיהיה, בצורה נוחה על צג הטלפון, וממקמת את המידע שהוזן בטופס הסופי. בכל שלב של מילוי הטופס יכול המשתמש לעבור בלחיצת כפתור למצג "תצוגה מקדימה" ולוודא שכל המידע מולא באופן נכון ומלא, ואז לחתום. 

לאחר השלמת התהליך, פרט המשתמש נקלטים בארגון והמערכת מספקת חיווי של הטפסים שהטיפול בעניינים הושלם. 

עם Doxi, תהליך הוצאת הזמנה שפעם הצריך שבועיים, כיום יכול להסתיים תוך מספר דקות. מוציא ההזמנה טוען את הזמנת הרכש למערכת, בוחר את המנהלים או מורשי החתימה שצריכים לאשר, ומפיץ את ההזמנה לסמארטפונים ולמחשבים של כל המשתתפים בסבב,אשר יכולים לחתום באמצעות מסך המגע או עכבר המחשב. 

תהליכי רכש

מוסדות חינוך ואקדמיה

אין יותר צורך באלפי עותקים של טפסים, אישורים וטרטורים. עם Doxi, שולחים את כל הטפסים למילוי ולחתימה או באמצעות מסמכי PDF רספונסיביים עם טכנולוגיית SIDE BY SIDE הייחודית, או באמצעות קישור לטופס אינטראקטיבי בפורמט HTML. בנוסף, באמצעות המערכת, בתי ספר יכולים לחסוך את הדפסתם של מיליוני האישורים הנשלחים להורים ולחסוך את הטרטור הכרוך בחתימה על אינספור אישורים.

במקום שעסקה תיפול בגלל עיכובי חתימה, עם Doxi, אין עיכובים ותירוצים. ממלאים את מסמך העסקה בשניות, מפיצים באופן מיידי לכל הצדדים המעורבים, ואפשר לשתות לחיים. 

חוזים והסכמים
ומשפטיים

הסבת מסמכים לדיגיטאלים

בארגונים רבים קיימים עשרות, מאות ואפילו אלפי מסמכי נייר  כמו גם מסמכי PDF סגורים.

Doxi מאפשרת להפוך את כל המסמכים הללו לדיגיטאלים ורספונסיבים, כאלו שניתן למלא בקלות בטלפון הנייד בנוחות רבה באמצעות תכונת ה- Side By Side  של המערכת.

באמצעות Doxi ניתן להסב ביעילות הרים של מסמכים קיימים לדיגיטליים מבלי להיכנס לעלויות הכבדות הכרוכות ביצירת מסמכים מחדש.