טופס הצהרת בריאות דיגיטלית להיעדר תסמיני קורונה

טופס הצהרת בריאות דיגיטלי לעובדים

במסגרת התקנות החדשות לשעת חירום של משבר הקורונה, נדרשים מקומות עבודה להחתים את העובדים, מדי יום, על הצהרה המאשרת כי אין להם תסמיני קורונה – חום מעל 38 מעלות צלזיוס, שיעול וקושי בנשימה.

מערכת החתימות הדיגיטליות של קונסיסט – Doxi – מסייעת לארגונים לעמוד בהנחיות, שדורשות אופרציה לא פשוטה, במיוחד בארגונים עם מאות ואלפי עובדים. Doxi מאפשרת לשלוח בקלות ובאופן מיידי את הצהרת הבריאות לסמארטפונים ולמחשבים של כל העובדים, ותוך שניות העובדים יכולים לחתום מהנייד.

הדשבורד של המערכת מאפשר לעקוב אחרי כל המסמכים כדי ולראות מי מהעובדים חתם ומי לא, ולשלוח תזכורות בהתאם. גם לאחר שיסתיים המשבר, המערכת תאפשר לארגון להפיץ מסמכים וטפסים דיגיטלים לעובדים בקלות וביעילות, כמו למשל טופס פרטי עובד דיגיטלי, חתימה ואישור תקנון בנוגע למניעת הטרדה מינית וכו'.

בעקבות החזרה לשגרה של בתי הספר, נדרשים ההורים למלא ולחתום מדי בוקר את הצהרת הבריאות של הילדים בנוגע להיעדר תסמיני קורונה. עם Doxi ניתן לחסוך מההורים את הטירחה הכרוכה בהדפסה יומיומית של הצהרת הבריאות, ולשלוח את הצהרת הבריאות הדיגיטלית, מדי בוקר ובאופן אוטמטי, למחשבים ולסמארטפונים של ההורים, אשר יכולים למלא את הפרטים ולחתום דיגיטלית באמצעות מסך המגע או עכבר המחשב. גם לאחר חלוף המשבר, המערכת תאפשר לבתי הספר להפיץ להורים ביעילות טפסים דיגיטלים מסוגים שונים –  אישורי יציאה לטיולים וכו'.

טופס הצהרת בריאות דיגיטלי לבתי ספר ולמוסדות חינוך

דילוג לתוכן